Atpūta pie Sarkanās jūras Eilatā

CENĀ IEKĻAUTS:
- Lidojums Kauņa - Eilata - Kauņa
- Rokas bagāža 1 soma līdz 10 kg un izmērā nepārsniedz 55х40х20 cm
- Lidostas nodokļi 
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
- Dzīvošana 3* Isrotel Riviera Club viesnīcā, 7 naktis, divvietīga izmitināšana numurā
- Apskates ekskursija Eilatā ar dimantu un Eilatas akmens apstrādes darbnīcas apmeklējumu
*Lidojumu laiki var mainīties.

EKSKURSIJAS:
- Izbrauciens ar laivu ar stikla grīdu - €25  
- Bētleme - Jeruzaleme - €100 
- Timnas parks (Ķēniņa Zālamana raktuves)+ Jotvatas kibucs  - €75
- Nāves jūra + SPA + pusdienas  - €100
- Kruīzs ar jahtu, ilgums 4 stundas, pusdienas iekļautas - €55 
- Savvaļas dzīvnieku dabas rezervāts Hai Bar - €55 
- Ekskursija uz kamieļu sētu+sieru degustācija kamieļu rančo, kur būs iespēja izbraukt uz kamieļa - €50
- Sarkanais kanjons - ekskursija ar džipiem (4 stundas) - € 55
- Eilatas kalni - ekskursija ar džipiem (3 stundas) - € 40
- Iepazīšanas niršana ar akvalangu - €70
- Makšķerēšana uz jahtas (4 stundas) - €155

*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
**Ekskursiju kārtība var tikt mainīta.
***Ekskursiju rezervācija jāveic laikus.

IZMITINĀŠANA:
- Piemaksa par viesnīcu Astral Nirvana Club - €50 (7 naktis ar brokastīm)
- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - €326

ĒDINĀŠANA:
- Piemaksa par vakariņām viesnīcā Astral Nirvana Club (7 vakariņas) - €84

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Transfērs Rīga - Kauņa - Rīga (vienā virzienā) - €20

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju programmu un apskates objektus.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

- Nepilsoņiem nepieciešama vīza. Piedāvājam vīzas noformēšanu par papildus samaksu - €35
- Lai saņemtu vīzu VRK Travel birojā jāiesniedz sekojošie dokumenti: 
1. Izziņa no darba vietas 
2. Izraksts no internet bankas par 3 mēnešiem par naudas plūsmu tūrista kontā 
3. Ja pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis vai māja) - zemes grāmata 
4. Dokumentu bilde 5*5 
5. Pase 
6. Veselības apdrošīnašana ceļojuma laikā
7. Aizpildīta anketa
*Vīzas noformēšanas laiks 4 darba dienas.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)

1. DIENA

Satikšanās Kauņas lidostā.
Izlidošana uz Eilatu 07:35.
Ielidošana Eilatā 12:00. Transfērs uz viesnīcu.
Izmitināšana.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.


2. DIENA

Apskates ekskursija Eilatā ar dimantu un akmens apstrādes juvelieru darbnīcas apmeklējumu.

Eilata - beznodokļu zonas tirdzniecība, prestižs kūrorts ar attīstītu infrastruktūru un lielisku viesnīcu klāstu. Tas vēl nav viss, šeit atrodas dabas rezervāts ar daudzveidīgu floras un faunas esamību. Eilata ir lieliska vieta snorkelinga un daivinga cienītājiem. Eilata ir ne tikai kūrortpilsēta pie Sarkanās jūras. Pilsētai ir bagāta vēsturiska pagātne – tā ir pazīstama kopš Sālamana laikiem, kad netālu no pilsētas bija slavenās “Sālamana raktuves.”
Vēsturē Eilata ir saglabājusies kā militārais garnizons. Eilata sāka straujā attīsities kā pilsēta pēc Izraēlas valsts neatkarības pasludināšanas 1948. gadā. Eilatas mūsdienu dzīve ir pilnībā saistīta ar tūrismu.

Eilata ir patiess kūrorts, kur lielākā daļa iedzīvotāju ir iesaistīta tūrisma nozarē. Eilatā ir daudz viesnīcu, restorānu, bāru, naktsklubu un citu izklaides vietu. Ir arī kinoteātri un atrakciju parki. Neskatoties uz pastāvīgu karsto laiku Eilatā ir iespēja slidot. Eilatā ir dažādi ūdens sporta veidi, jo īpaši daivings. Snorkelēšana neprasa speciālu aprīkojumu, ir iespējams vērot  Sarkanās jūras dzīvi ar parastām maskām un elpošanas trubiņām. Klimata un dabas specifika ir tāda, kas tur ir nodrošina nepārtraukta tūristu plūsma visa gada garumā. Katrs, kas apmeklējis Eilatu, ir pozitīvu emociju pārpildīts.

Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā. 

3. - 7. DIENA

Atpūta Sarkanās jūras krastā.
Brīvajā laikā mēs piedāvājam izbaudīt sekojošas aktivitātes un ekskursijas:


- Izbrauciens ar kuteri ar stikla grīdu, ilgums 2 stundas (25 eiro no cilvēka)

Dienas otrajā pusē Jums tiks piedāvāts neaizmirstams ceļojums ar kuteri pa Sarkano jūru, kur varēs redzēt koraļļu rifu un zivju daudzveidību. Caurspīdīgs, dzidrs, tīrs ūdens, ūdens temperatūra nekad nav zemāka par 20 grādiem, pat ziemā, kas rada labvēlīgus apstākļus floras un faunas uzturēšanai – Sarkanajā jūrā ir vairāk kā 400 zivju un ap 150 koraļļu veidu.Bētleme - Jeruzaleme, ekskursijas ilgums vesela diena (100 eiro no cilvēka)


 Īpaša vieta pasaules kartē aizņem Betlēmes miesta, kur Jēzus Kristus ir dzimis. Jeruzalema - unikāls kultūru maisījums. Senpilsēta izvietojusies kalnos, 800 metru augstumā. Pastaiga pa ieliņām - ceļojums pagātnē: Krusta ceļš, Svētā kapa templis, Raudu mūris- lielākā ebreju svētnīca, kur atstāj piezīmi ar lūgšanām Visvarenajam.


- Timnas parks (Ķēniņa Zālamana raktuves) + Jotvatas kibucs,  ilgums 4 stundas (75 eiro no cilvēka)

Unikāls ģeoloģiskais Timnas parks atrodas 25 kilometru attālumā no Eiltas ziemeļiem Aravas tuksnesī. Kalna iežu laiks un erozija izveidoja unikālu klints un akmens kompozīciju dažādās krāsās — „Solomona stabi”, „Lauva”, „Sfinksa” u.c. Seno vara šķēpu atliekas, klints zīmējumi, templis Hathoras dievietei – kalnraču un dārgumu meklētāju aizstāve. Ceļā uz ģeoloģisko Timnas parku, paveras burvīgs skats uz rozīgiem kalniem, smilšu kāpām dažādos toņos, varenās klintis dažādos izmēros un dīvaini, akmens veidojumi dažādās formās, tas viss Izraēlas labākajā dabas parkā. Iebraucot mūs sagaida ēģiptiešu figūras. Tieši ēģiptieši starp 13 – 14 gadsimtu pirms mūsu ēras ( faraona Seti I  laikā pirms Rozmisa V) atvēra šeit milzīgu vara ieguves fabriku. Parkā ir smilšakmens klinšu veida arkas - dabas parādība pati par sevi ir unikāla. Timna - vienīgā vieta uz zemes, kur tika atrasts unikāls pusdārgakmens „Eilatas akmens”. Tas ir divu pusdārgakmeņu - malahīta un lazurīta saplūšana, kas karstuma un spiediena rezultātā, apvienojās vienā. Eilata akmens ietver sevī divu šo minerālu īpašības un krāsas gammu. Jūs varēsiet iegādāties to Timna parkā, bet tās rezerves tuvojas uz beigām, iespējams, pēc dažiem gadiem šis unikālais minerāls izzudīs pavisam.


- Nāves jūra + SPA + pusdienas  (cena 100 eiro)


Nāves jūra - unikāla vieta. Ūdens ir ļoti sāļš un satur gandrīz visu Mendelejeva ķīmisko elementu periodisko tabulu, kas neizbēgami sniedz to ārstnieciskās īpašības.

SPA zonas teritorijā atrodas baseins ar Nāves jūras ūdeni, burbuļvanna, sauna, duša, trenažieru zāle, āra baseinu ar svaigu ūdeni. Plašs veselības un skaistumkopšanas procedūru (par papildu maksu). Ir iespēja iepazīties un izmēģināt kosmētiskos līdzekļus, kuru bāzes sastāvs ir no Nāves jūras produkcijas elementiem.- Kruīzs līcī ar jahtu uz 4 stundām ar pusdienām (cena 55 eiro no cilvēka)


Aizraujošs 4 stundu ilgstošs kruīzs Eilatas līcī, piedāvās Jūsu uzmanībai panorāmas skatus uz 4 valstīm: Izraēla, Jordānija, Saūdas Arābija, Ēģipte. Ērti iekārtojoties jahtā, Jūs izbaudīsiet saules dāsno siltumu un jūras gaisu.
Kruīzes brauciena laikā Jūs priecēs lieliska krāsaina un daudzveidīga zemūdens pasaule, kā arī visu ceļotāju uzmanību piesaistīs daivinga entuziasti. Sarkanajā jūrā, kurā dzīvo vairāk nekā tūkstotis zivju sugu un aug vairāk kā 150 koraļļu sugu Sarkanās jūras dzelmē. Koraļļu rifi stiepjas gar krastu. Jums tiks piedāvātas vakariņas ar grilētu gaļu, kas tiks pagatavota Jūsu acu priekšā, un ar dažādiem salātiem, vietējiem ēdieniem, kas apmierinās pat visizsmalcinātākās virtuves cienītājus. Zilā jūra, kalnu ainavas, laba mūzika, pārtikas dažādība un aktīva pelde sālsūdenī, pārvēršas neaizmirstamās un patīkamās atmiņās.- Dabas rezervāts Hai Bar, ilgums 4 stundas (cena 55 eiro, ceļojums pēc pieprasījuma)

Rezervāts atrodas 40 kilometrus no Eilatas. "Hai" ebreju valodā nozīmē "dzīvs" un ir arī tas pats vārds "hai" - dzīvnieks. "Bar" - "savvaļas". Hai-Barā, kas atrodas četrdesmit kilometrus uz ziemeļiem no Eilatas, Jūs varat aplūkot dažādus savvaļas dzīvniekus, kuriem draudēja izmiršana. Rezervāta teritorijā ir aptuveni sešpadsmit kvadrātkilometri. Tas ir iežogots, bet dzīvnieki tur mitinās pilnīgā brīvībā. Lielākā daļa no tiem parādījās uz Zemes pirms aptuveni trīs tūkstošiem gadu. Gandrīz visi no tiem ir minēti Bībelē. Šeit ir Etiopijas strausi, onagri, tas ir - savvaļas ēzeļi, baltās antilopes un vairāki - vilki, lapsas, eži, pūces, panteras, čūskas un citi rāpuļi un abinieki arī. Katrs, kas apmeklēja rezervātu, izteica, ka šāds ceļojums ir lielisks līdzeklis pret stresu un pozitīvā lādiņa avots.


- Ekskursija kamieļu sētā+sieru degustācija kamieļu rančo, ilgums 4 stundas (cena 50 eiro, ekskursija pēc pieprasījuma)

Eilatas kamieļu sēta atrodas gleznainās klintīs, izskaltušas upes Šlomo krastā, netālu no tuksneša, tikai 4 km uz dienvidiem no Eilatas. Vieta ir mājīga un ērta šādas sētas uzturēšanai. Tā tika dibināta 1987.gadā. Neparasts cilvēks Giora Pri -Tal un viņa dēls bija nolēmuši īstenot savu sapni. Viss sākās ar četriem kamieļiem. Pakāpeniski, laika gaitā, tas viss pieauga lielā ganāmpulkā. Šodien sētā ir jau apmēram 35 kamieļi. Pamata koncepcija Kamieļu sētai - iegūt visvairāk prieku no komunikācijas ar savvaļas tuksneša iemītniekiem.

8. DIENA
Numuru atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.
Izlidošana no Eilatas 12:35
Ielidošana Kauņas lidostā 17:15
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
27.11.2016
-
04.12.2016
Pēc pieprasījuma
- Rezervēt
€479
04.12.2016
-
11.12.2016
10+
- Rezervēt
€479
11.12.2016
-
18.12.2016
10+
- Rezervēt
€479
22.12.2016
-
29.12.2016
Pēc pieprasījuma
- Rezervēt
€499
29.12.2016
-
05.01.2017
Pēc pieprasījuma
- Rezervēt
€549
08.01.2017
-
15.01.2017
10+
- Rezervēt
€499
15.01.2017
-
22.01.2017
10+
- Rezervēt
€499
22.01.2017
-
29.01.2017
10+
- Rezervēt
€499
05.02.2017
-
12.02.2017
10+
- Rezervēt
€499
12.02.2017
-
19.02.2017
10+
- Rezervēt
€499
19.02.2017
-
26.02.2017
10+
- Rezervēt
€499
Tūres ilgums

8 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: Kaunas Airport (KUN), Lietuva

Izbraukšana: 07:35
Atgriešanās: 17:15