Mārtiņdienas gadatirgus Tallinā

CENĀ IEKĻAUTS:
- Transporta pakalpojumi ceļojuma laikā
- Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJAS:
- Ekskursija Tallinā - €5.00
- Pacelšanās uz Rātsnama torni - pieaugušajiem - €4.00, skolniekiem, studentiem - €2.00
- Ieejas biļetes Mārtiņdienas gadatirgū - pieaugušajiem - €5.00, skolēniem, studentiem, pensionāriem - €3.00, ģimenes biļete (2 pieaugušie un bērni ar tiem) - €9.00

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
- Maksa par papildus vietu autobusā - €10 
- Apdrošināšana - €2.00
*Maksas objektu apmeklēšana ir pēc vēlēšanās.
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Lielākais pašmāju darinājumu gadatirgus Igaunijā sagaida Jūs Tallinā. Gadatirgū pārdošanai tiks piedāvātas labākās preces. Amatniecības un mājturības speciālisti no skolām, muzeji un citas organizācijas  vadīs praktiskas nodarbības rokdarbu cienītājiem.
1. DIENA

06:30 izbraukšana no Rīgas.

Keilas ūdenskritums. Tūrisalas klints. Ierašanās Tallinā.
Ekskursija pa pilsētu: Pirita piemineklis mirušam kuģim “Sirēna”, pilis unKadrioru parks. Ekskursija pa veco pilsētu: augšēja un apakšēja pilsēta, viduslaiku tornis, garais Germans un resnā Margarita, Tallinas Rātsnams – vienīgais saglabātais gotiskais rātslaukums Ziemeļu Eiropā. Pacelšanās uz rātslaukuma torni, no kura paveras lielisks skats uz veco pilsētu.
Brīvais laiks patstāvīgai pastaigai Tallinā un Mārtiņdienas gadatirgus apmeklējums.
Mārtiņdienas gadatirgus jeb Mardilaat – tas ir vairāk kā parasta pārdošanas izstāde.Tā tiek rīkota jau 18 gadus kā igauņu tradicionālais amatniecības un kultūras festivāls. Gadatirgus rīkošanas diena ir veltīta svarīgākiem tautas svētkiem – Mārtiņdienai (10. novembrī), kas ir veltīts maizniekiem.

Paralēli tirgus komponentam - desmitiem daudz un dažādas pārdošanas teltis ar dažādiem pašmāju darinājumiem, šeit būs pieejama arī plaša kultūras programma. Apmeklētājiem tiks piedāvāts piedalīties dažādās meistarklasēs – sākot ar tehniku apguvi rokdarbiem, beidzot ar nacionālās igauņu virtuves noslēpumu apguvi. Šeit varēs apskatīties etno – modes un dažādu etnogrāfijas grāmatu prezentāciju. Mārtiņdienas atmosfēru uzturēs labākie Igaunijas folkloras kolektīvu dzīvās mūzikas izpildītāji.
Šis pasākums notiek lielajā Tallinas Saku Suurhal koncertzālē.
Cena biļetei pieaugušajam ir 5 eiro.

Mūsdienu gadatirgus tas nav tikai tradicionālais troksnis un kņada. Šeit satiekas meistari, lai apmainītos ar savām zināšanām, pilnveidotu savas prasmes, rokdarbu cienītāji un citi zinātkārie, kurus interesē tautas māksla un darinājumi.
Laiks izbaudīt igauņu nacionālos ēdienus.

Atpakaļceļš uz mājām.
Vakarā ierašanās Rīgā.


Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
12.11.2016
-
12.11.2016
10 vietas
- Rezervēt
€14
Tūres ilgums

1 diena

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)