Ziemassvētku ceļojums uz Čehiju un Vāciju

CENĀ IEKĻAUTS:
- Brauciens ērtā, mūsdienīgā tūrisma klases autobusā
- 3 naktis 3* viesnīcā (divvietīgais numurs) ar brokastīm (zviedru galds)
- Grupas vadītājs pakalpojumi (krievu val.)

EKSKURSIJAS:
- Izbraukuma ekskursija uz Nirnbergu - €35 
- Izbraukuma ekskursija uz Vīni -  €40
- Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - €25
- Ekskursija „Prāgas leģendas” - €15
*Pērkot ekskursijas uz Nirnbergu, Karlovi Vari un "Prāgas leģendas", īpašā cena - €65
**Pērkot ekskursijas uz Vīni, Karlovi Vari un "Prāgas leģendas", īpašā cena - €70


PAPILDUS PAKALPOJUMI:
Obligātās izmaksas:
- Ekskursija Prāgā ar gidu (krievu val.) - 15€
- Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni - 25€
- Austiņas - 2€ (ekskursijai)

Pēc vēlēšanās:
- Piemaksa par vienvietīgo numuru - 60€
- Piemaksa par papildus vietu autobusā - 70€
- Brauciens ar kuģīti pa Vltavu + vakariņas (zviedru galds) - 25€
- Ziemassvētku vakariņas - 28€
- Sabiedriskais transports - 24-32Czk
- Apdrošināšana - no 5.70€
- Ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
Ieteikumi brīvajam laikam:
- Tie, kam patīk klasiskā mūzika, var apmeklēt koncertu vienā no Prāgas katedrālēm. Nakts atpūtas cienītājus gaida disko klubi “Lavka”, “Karlove Lazne” u.c.. Vaska figūru muzejs, Rotaļlietu muzejs, Lunaparks. Elpu aizraujošs panorāmas skats uz pilsētu paveras no Petršinas torņa (augstums 60 m, „Prāgas Eifeļa tornis”). Viena no skaistākajām čehu galvaspilsētas vasaras rezidencēm – Trojas pils, kurai blakus atrodas viens no Eiropas labākajiem zoodārziem un oranžērija ar visu kontinentu augiem. Pastaigu pa pilsētu var apvienot ar skaistu un izdevīgu preču iegādi supermarketos “Kotva”,“Tesco”, “Krona”.

- Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu
- Dodoties ceļojumā, tūrista pasei jābūt derīgai vēl 3 mēnešus pēc brauciena beigu datuma
- Latvijas pilsoņa pase, izdotā laikposmā no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002.gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai!
- Bērnam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls.
- Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties. 
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Lejuplādēt ceļojuma programmu (docx)
Piedāvājam Jums izbaudīt Ziemassvētku pasaku skaistākajās Eiropas vietās - Čehijā un Vācijā. Mūsu Ziemassvētku ceļojums notiks maršrutā Rīga - Prāga - Karlovi Vari - Drēzdene - Nirnberga.
Ziemassvētku Prāga – īsta pasaka! Daudz spilgtu uguņu, gardumu, patīkamu aromātu, daudz un dažādu suvenīru un, protams, laimīgu tūristu seju. Ir laimējies tiem,  kam ir izdevies nokļūt Prāgā tieši šajā laikā!

1. DIENA
22.12.2016
Izbraukšana no Rīgas plkst. 17:00.
Nakts autobusā.

2. DIENA

23.12.2016
Ierašanās Prāgā ap pusdienlaiku.
Izmitināšana viesnīcā.
Neliela atpūta.

Pastaigu ekskursija pa Prāgu - pilsētu ar neparastu likteni, kas kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Tev būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā varēsi pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras.

Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, Tu nonāksi līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Tev būs iespēja apskatīt arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonākt jaunās pilsētas galvenajā laukumā - Vāclava laukumā.
Pēc vēlēšanās - izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi + vakariņas.

Prāga nav iedomājama bez slavenās Vlatavas upes, kura ar savam krācēm un apbrīnojamo skaistumu ir devusi Prāgai tās nosaukumu. Pastaigājoties gar Vlatavas krastiem varēsiet novērtēt Prāgas pilsētas cildenumu un brīnišķigo arhitektūru.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

24.12.2016
Brokastis viesnīcā.

Pēc vēlēšanās ekskursiju brauciens uz Nirnbergu vai Vīni.
Nirnberga ne velti tiek uzskatīta par Ziemassvētku galvaspilsētu. Ikgadēji, no 1. līdz 24. decembrim tur tiek atvērts Ziemassvētku tirgus.
Nirnbergas Ziemassvētku gadatirgus nosaukums ir ''Christkindlesmarkt'', kas tiešajā tulkojumā nozīmē ''Kristus bērna tirgus.
Pēc jau izveidojušās tradīcijas tieši Kristus bērns sasauc visus svinēt tā piedzimšanas dienu.

Ziemassvētku Nirnbergas gadatirgus šodien – Bavārijas ziemassvētku tirgus, kas ikgadēji piesaista Vācijā simtiem tūkstošu tūristu. Nirnbergas tirgus darbības laikā, to apmeklē vairāk kā 2 milj. apmeklētāju.
Nirnbergas Ziemassvētku tirdziņš ir viens no vecākajiem Vācijā un var droši teikt, ka tas ir arī vispopulārākais un visapmeklētākais tirdziņš gan vācu, gan ārzemju tūristu vidū.
Soļa attālumā no tā atrodas pilsētas rātslaukums, kur strādā šim tirgum veltītā izstāde.
Katru gadu tā tiek papildināta ar jaunām ekspozīcijām, kas veltītas Ziemassvētkiem – markas, egļu rotājumi un pat karietes!
Nirnbergas pilsēta ir gandrīz pilnībā saglabājusi 5 km garo aizsargsienu ar torņiem, kas ieskauj Eiropas lielāko vecpilsētu.
Pēc ekskursijas varēsiet apmeklēt kādu no jaukajiem Ninrbergas restorāniem ar tradicionālo vācu virtuvi, kur varēsiet baudīt arī slaveno Bavārijas alu un ne mazāk slavenās Bavārijas desiņas.

Apskates eksursija Vīnē - Austrijas galvasspilsētā. Tās imperiālais veids ir redzams katras pilsētas stūrī un prasmīgi savienojas ar moderno mākslu, mūziku un dzīves veidu. Ekskursijas laikā Jūs apskatīsiet piemenekļus, kas atspuguļo Slavenās Habsburgu impērijas slavu: Operas teātris, Marijas Terēzes laukums, Rings, Hofburga, Grābena, Sv.Stefane katedrāle un citu.

Decembris – vislabākais mēnesis , lai apmeklētu Vini, jo tieši šajā laikā te strādā Ziemassvētku tirdziņi, kuri ir uzskatāmi par viskrāšņākajiem visā pasaulē. Tie savieno sevī kā tradicionālus, tā arī jaunus elementus, kas izveido vienreizēju svētku atmosfēru. Protams, Vīne ziemas laikā piesaista daudz tūristu, tāpēc tirdziņi vienmēr ir pilni. Līdz ar to, Jums būs nepieciešams nedaudz pastāvēt rindā, lai nopirktu karsto vīnu un saldumus. Bet tādā patīkamā atmosfērā tas noteikt nesabojās Jums garastāvokli!Līdz pašiem Ziemassvētkiem visskaistākās Vīnes laukumi kļūst par pasakainām Ziemassvētku tirdziņiem. Ziemassvētku cepienu un karstā vīna aromāti veido svētku noskaņojumu. Svētku laikā Rātslaukums kļūst par mirdzoši pasakaino valsti. Aptuveni 150 tirdzniecības telti Ziemassvētku tirdziņā Christkindlmarkt piedāvā Ziemassvētku dāvanas, egļu rotas, saldumus un sildošos dzērienus. Īpaši bērniem te ir daudz izvēles izklaidei, piemēram, karuseļi un jautras nodarbības rokdarbu izgatavošanai Jēzus Krista darbnīcā.
Atgriešanās Prāgā.

Tajā pašā vakarā varēsiet uzdāvināt sev Ziemassvētku dāvanu un doties svētku vakariņās uz unikālo čehu restorānu ''Novomestskij Pivovar'', kura ēkā atrodama alus darītava un 10 zāles ar dažādu laiku interjeriem. Šeit varēsi baudīt čehu virtuvi un pašbrūvēto alu (lūdzam laicīgi pasūtīt un apmaksāt vakariņas birojā – vietu skaits ir ierobežots).

Pēc vakariņām plkst. 24:00 Ziemassvētku mise vienā no Prāgas dievnamiem pilsētas centrā.

Nakts viesnīcā.


4. DIENA
25.12.2016
Brokastis viesnīcā.

Brīva diena Prāgā vai (pēc vēlēšanās) ekskursija uz Karlovi Vari.
Karlovi Vari - kūrorts, kas atrodas gleznainā piepilsētā, Teplas upes ielejā. Pasaules slavu Karlovi Vari iemantoja pateicoties dabai, jo te atrodas ārstnieciskie minerālavoti. Bija nepieciešami gadsimti, lai cilvēki aptvertu ūdens dziedniecisko spēku. Kad tas notika, šajā vietā izveidojās pilsēta Karlovi Vari, kas ļoti harmoniski iederas kalnu ainavā.
Vakarā (pēc vēlēšanās) iespējams doties ekskursijā "Prāgas leģendas". Senatnes gars burtiski piepilda Prāgas celtnes un ieliņas, piešķirot vēl lielāku romantismu un noslēpumainību šai pilsētai.


5. DIENA
Brokastis viesnīcā.
Numuru atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Drēzdeni.
“Vācijas mākslu galvaspilsētā” Tev būs iespēja apskatīt vairākus slavenus muzejus ar izciliem eksponātiem. Bijusi Saksijas karaļu rezidence lepojas ar tādām majestātiskām ēkām kā pils rezidenci, katoļu galma baznīcu, atjaunoto "Frauenkirhi", slaveno Zemper-operu un Drēzdenes Cvingeru, kurā apskatāma pasaulslavenā Rafaela glezna “Siksta Madonna”. Šeit varēsi redzēt arī Ieroču palātu un muzeju-dārgumu krātuvi “Zaļās velves”, kuras slavenākais eksponāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, kas sastāv no 137 ar krāsainu emalju apgleznotām zelta figūrām, kas izrotātas ar vairāk nekā 5000 briljantiem, rubīniem, smaragdiem un pērlēm.

Izbraukšana no Drēzdenes uz Rīgu 20.00.

6. DIENA
27.12.2016
Ierašanās Rīgā dienas otrajā pusē.
Rezervēt
JA JUMS IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, LŪDZU, ZVANIET: (+371) 28-445-288
Tūres datumi
Datums
Vietu skaits
Cena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
22.12.2016
-
27.12.2016
10+
- Rezervēt
€109
Tūres ilgums

6 dienas

Izbraukšana/Atgriešanās

Izbraukšanas vieta: T/C Origo, Rīga (Satekles iela 4)

Izbraukšana: 17:00
Atgriešanās: Ierašanās Rīgā dienas otrajā pusē